top of page

ПРОЕКТИ

ВІДТВОРЕННЯ ТА КОЛОРИЗАЦІЯ СТАРИХ ЧОРНОБІЛИХ ФОТОГРАФІЙ
 
   Відтворити стару фотографію з подальшою колоризацією - це не легкий процес, який потребує багато часу та навичок, але це не саме головне. На сьогоднішній день стало можливим в більшості випадків підвищити якість самого фото з додаванням нових деталей, відсутніх на самому фото. Також можлива стилізація фото та зміна не тільки кольорів, а й зачіски, одягу, фону та інше. В подальшому фото може бути надруковане в стерео-варіо форматі потрібного розміру.
СПІВПРАЦЯ З РЕКЛАМНИМИ АГЕНЦІЯМИ
 
   З перших днів нашої роботи на ринку України ми не тільки пропонували послуги з виробництва стерео-варіо зображень, а й активно допомагали багатьом компаніям опанувати цю технологію. Тепер багато хто з них є незалежними партнерами з якими ми співпрацюємо донині. Але для деяких РА все ж зручніше розміщувати замовлення у нас, тим паче, що ми надаємо найнижчі ціни під час друку одиничної та малотиражної продукції.
   Не вкладаючи кошти в навчання, обладнання та матеріали, ви можете пропонувати вашим клієнтам конкурентні ціни на стерео-варіо друк і мати додаткову знижку від нас.
Також пропонуємо до співпраці рекламних менеджерів з можливістю заробити від 20 до 50% від вартості замовлення. Більш детально читайте тут.
СПІВПРАЦЯ З ФОТОГРАФАМИ
 
   Завдяки сучасній технології друку стерео-варіо зображень, став доступнішим індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми пропонуємо кілька рішень для фотографів, які дадуть змогу за мінімальних вкладень або без них, надавати на ряду зі звичайними фото-послугами - послуги з друку індивідуальної стерео-варіо фотографії. Завдяки роботі з шаблонами ви можете надавати послуги зі стерео-варіо друку не тільки індивідуальним замовникам, а й цілим групам учнів, дитячим садкам тощо.
   Терміни виконання стерео-варіо фотографії не більші ніж звичайної, а за вартістю ви зможете конкурувати з найвідомішими фото-студіями. Наша співпраця з фотографами може бути в трьох основних позиціях, що передбачають поетапний перехід від одного виду співпраці до іншого. Більш детально читайте тут.
ВИГОТОВЛЕННЯ СТЕРЕО ШАБЛОНІВ ДЛЯ ФОТОГРАФІВ
 
   Якщо ви професійний фотограф і хочете потішити своїх клієнтів новинкою - стереофотографією, але у вас немає досвіду роботи і часу на обробку об'ємних зображень - спеціально для вас ми придумали послугу зі створення стереошаблонів. Усе що вам знадобиться - принтер, лентикулярний пластик і наші шаблони. Зверніть увагу, шаблони можуть бути індивідуальними і навіть вже частково підготовлені вами, що надасть вам свою ексклюзивність. Вам достатньо лише надіслати свій робочий шаблон у шарах і ми адаптуємо його під стерео. У наш уже кодований шаблон достатньо вставити окремим шаром будь-який персонаж і можна одразу відправляти кодоване зображення на друк. Це заощадить багато часу і коштів, оскільки вам не доведеться купувати додаткове програмне забезпечення і витрачати час на обробку і кодування стерео зображень.
СТЕРЕО ФОТОЗЙОМКА
 
   Для любителів "живих" стереоскопічних зображень ми виконуємо послугу з багаторакурсного фотографування предметів, пам'ятників, будівель і навіть ландшафтів. Це дає змогу передати більш детально всю глибину сюжету. Для стерео фотозйомки підходить будь-яка статична сцена або сюжет. Динамічні сцени відзняти таким чином проблематично, оскільки для цього потрібне більш дороге обладнання.
   Іноді через дорожнечу і трудомісткість цього процесу ми пропонуємо альтернативний варіант - перетворення одиничних фотознімків на об'ємні зображення, які не потребують виїзду нашого фотографа на об'єкт, а отже зменшують витрати на виконання замовлення.

 
НАВЧАННЯ ТА ПРОДАЖ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ СТЕРЕО ДРУКУ
 
   Стереофотографія може стати для багатьох фотографів, художників, дизайнерів або просто підприємців - додатковим або навіть основним джерелом доходів. Але якщо ви хочете виготовляти стерео-варіо зображення самі, охоплюючи весь цикл виробництва, ми допоможемо вам у цьому. Для вас ми створили окрему сторінку, присвячену виготовленню стерео-варіо зображень з використанням стрічкулярного пластику. 
   Придбавши спеціальне програмне забезпечення та матеріали, ви зможете самі створювати свої оригінальні роботи: шаблони, картини, фотографії, візитівки, календарі та багато іншого.
КОНВЕРТАЦІЯ 2D ЗОБРАЖЕНЬ В 3D
 
    Пропонуємо вам перетворення звичайних зображень на об'ємні 3D-зображення, які можемо надати вам у будь-якому форматі для перегляду - від анімованого або анагліфного зображення до послідовності кадрів для подальшого стереодруку на лентикулярному пластику.
   Завдяки спеціальному програмному забезпеченню, ми можемо зробити об'ємними навіть картини старовинних художників або звичайні ваші фотографії, розширити стерео сприйняття зображень. Завдяки багаторічному досвіду - наші роботи порадують вас якістю і своєю неповторністю.
bottom of page