top of page

Вам достатньо надіслати звичайну фотографію, і ми перетворимо її в 3D формат, виготовимо стереофотографію в потрібному розмірі і відправимо вам наступного дня. Якщо у вас є потреба виготовити велику кількість стерео-фото для дитячого садка або школи, ви можете вибрати готові шаблони і надіслати нам тільки фото самих дітей, а ми вже самі розмістимо їх в необхідних шаблонах і закодуємо для подальшого 3D-друку.

Тим самим вам не доведеться доплачувати за перетворення в 3D формат кожної фотографії.

   Кількість шаблонів на сайті постійно збільшується, а також вони можуть бути виготовлені за вашим бажанням, на будь-яку тематику або адаптовані ваші улюблені шаблони в 3D формат.

   Спробувавши друкувати стереозображення у нас, і вивчивши попит без вкладень, ви можете перейти до другого або одразу до третього етапу, тим самим значно зменшити загальну собівартість виготовлення стерео фотографій.
 

Друк стерео зображень
в нашій студії

Якщо ви хочете не залежати від нас, розраховуючи тільки на свої сили і час, ви можете придбати спеціальні шаблони для друку стерео-фотографій. Ми пропонуємо унікальну технологію, яка дає змогу підставляти в готовий кодований шаблон фотографію людини й одразу ж розпочинати друк стереозображення, оминаючи роботу зі спеціальними програмами для оброблення стереозображень. 

  Усе, що вам знадобиться, - придбати готові або замовити індивідуальні шаблони в потрібному розмірі (кодовані шаблони масштабувати не можна), придбати у нас спеціальний лінзовий растр із клейовим шаром, сумісний із цими шаблонами, мати будь-який якісний фотопринтер, глянцевий папір для струменевого фотодруку та ламінатор із можливістю холодного ламінування, ну й, звісно ж, комп'ютер.

  Разом із шаблонами, ви отримаєте інструкцію з друку і монтажу стерео фотографій.

   Заплативши один раз на шаблони, ви можете самі друкувати стерео фотографії або в подальшому перейти до третього етапу, з повною незалежністю.
 

Друкуйте самі з
мінімальними  вкладеннями

Отже, коли ви відчуєте, що готові до творчості з використанням 3D-технологій, ви можете відмовитися від будь-яких готових шаблонів, які стримують вас в якихось рамках, і створювати самим стерео фотографії, стерео картини та нові власні стерео-шаблони.

  Ми надаємо низку програмних продуктів, які дадуть вам змогу створювати вам не тільки стерео-зображення, а й друкувати зображення з низкою інших ефектів - варіо, анімація, морфінг та їхніх комбінацій.

   Ми можемо, як і раніше, надавати вам матеріали для друку, але ви зможете значно заощадити на них, готуючи або закуповуючи їх самостійно, вже не залежачи від шаблонів і матеріалів одного типу.

   Ви можете пропустити два попередні етапи і разом із програмним забезпеченням придбати технологію виробництва стерео-варіо зображень, отримавши при цьому безплатно пакет низки додаткових програм, лінзові матеріали для навчання і цілодобову on-line підтримку, а також безплатне оновлення всіх програмних продуктів.
 

Будьте незалежними
в своїй творчості

bottom of page