top of page

ПОСЛУГИ

ПІДГОТОВКА ТА ВИГОТОВЛЕННЯ СТЕРЕО-ВАРІО ЗОБРАЖЕНЬ
КОНВЕРТАЦІЯ 2D В 3D

 

Ми надаємо послугу з перетворення плоских 2D зображень в об'ємні 3D зображення. Для перетворення достатньо картинки в будь-якому графічному форматі в будь-якій колірній моделі хорошої роздільної здатності.

   Перетворення відбувається в кілька етапів:

- обробка в графічному редакторі

- поділ зображення на шари

- створення карти глибини для кожного шару

- позиціонування і налаштування шарів

- створення набору кадрів для подальшого кодування за допомогою спеціального ПЗ

СТЕРЕО ФОТОГРАФІЯ

 

Для створення стерео фотографії ми застосовуємо спеціальне обладнання, здатне відзняти сцену або об'єкт з десятків різних кутів. Надалі, за допомогою спеціальних програм, ми проводимо кодування стерео фотографії.

Таке стерео зображення є найреалістичнішим і має об'єм у найменших деталях, які не завжди вдається відобразити в псевдо стерео фотографіях.

ВАРІО ЗОБРАЖЕННЯ

 

Варіо - означає той, що змінюється. Найпоширенішими варіо-зображеннями є картинки, де одне зображення змінюється іншим. Але також можна застосовувати й інші ефекти, наприклад анімацію або морфінг, де предмети на зображенні можуть рухатися або плавно перетворюватися один об'єкт на інший.

   Серце, що б'ється, метелик, що махає крилами, кінь, що біжить, - все це анімаційні варіо-зображення. На зображенні представлений варіант морфінгу з плавним перетворенням.
 

bottom of page