top of page

СТЕРЕО-ВАРІО

НОВИЙ  ПОГЛЯД  НА  СТАРІ  РЕЧІ

  • Instagram
Ми надаємо послуги з перетворення будь-яких плоских картин або фотографій на об'ємні стерео зображення, для перегляду яких не потрібні окуляри або інші пристосування. Ви отримуєте картину або фотографію з 3D ефектом, яку можете розглядати практично з будь-якої відстані (до 2 м). Крім того, ви можете замовити варіативне зображення, в якому одне зображення змінюється іншим, а також зображення з ефектом анімації або морфінгу.Україна, г. Кривий Ріг,
тел. : 067-99-46-888, 095-133-28-02
e-mail: stereovisionukr@gmail.com

НОВИНИ

Приймаємо замовлення на виготовлення картин

по вашому фото. Друк на прозорому акрілі та холсті.

 

***

Додані послуги по оновленню, колоризації та поліпшенню якості старих фото, з можливістю подальшого друку в стерео-варіо форматі.

Докладніше...

***

Оновлюється каталог стереокартин ексклюзивними роботами. Також з'явилася можливість створювати картини з вашими побажаннями, на найрізноманітніші теми, виконані в зазначеній вами стилістиці.

***

Здійснюємо друк широкоформатних стерео-варіо зображень на УФ принтері планшетного типу, безпосередньо на лентикулярному пластику і лентикулярному каленому склі.
 

НОВИНИ

   Пропонуємо для фотографів розробку шаблонів для друку стерео-варіо зображень. Тепер ви можете самі друкувати стерео-варіо фотографії, не купуючи дороге спеціальне програмне забезпечення і не заглиблюючись у саму технологію кодування. Усе, що вам потрібно, - придбати шаблони та лентикулярний пластик із нанесеним клейовим шаром. Надрукувавши стерео фото на фото-папері та з'єднавши з лентикулярним пластиком - ви отримаєте готовий виріб.
   Оперативний друк стерео-варіо фотографій тепер може бути прямо у вашій фотостудії або навіть вдома.

 
bottom of page